Senirkent İlçesinde Görev Yapan Kaymakamlar:
 
SIRA
NO
ADI VE SOYADI
GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ
GÖREVDEN AYRILMA TARİHİ
DURUMU
01
……………………..
16.06.1952
05.09.1952
Vekaleten
02
Rami ATAKAN
05.09.1952
08.10.1953
Kaymakam
03
……………………..
08.10.1953
31.12.1953
Vekaleten
04
Beşir KARAMUT
31.12.1953
25.06.1954
Kaymakam
05
………………….
25.06.1954
14.03.1955
Vekaleten
06
Nurettin HAZAZ
14.03.1955
14.07.1955
Kaymakam
07
…………………..
14.07.1955
15.12.1955
Vekaleten
08
A.Remzi HATİP (ATAK)
15.12.1955
11.09.1956
Kaymakam
09
Mustafa AYKUT
11.09.1956
08.07.1960
Kaymakam
10
…………………..
08.07.1960
02.08.1960
Vekaleten
11
Mustafa BEZİRGAN
02.08.1960
04.04.1962
Kaymakam
12
………………………
04.04.1962
23.05.1962
Vekaleten
13
Namık KAHVECİOĞLU
23.05.1962
07.08.1965
Kaymakam
14
……………………….
07.08.1965
23.08.1965
Vekaleten.
15
Adnan KIZILDAĞLI
23.08.1965
15.02.1966
Kaymakam
16
…………………….
15.02.1966
26.12.1966
Vekaleten.
17
M. Mansur ÖZLÜER
26.12.1966
28.05.1970
Kaymakam
18
…………………..
28.05.1970
30.07.1970
Vekaleten.
19
Muslu KÖSE
30.07.1970
05.07.1972
Kaymakam
20
………………….
07.07.1972
08.08.1972
Vekaleten
21
İlhan ATIŞ
08.08.1972
07.12.1973
Kaymakam V.
22
Mevlüt DUMAN
07.12.1973
20.09.1977
Kaymakam
23
……………………..
20.09.1977
06.10.1977
Vekaleten
24
Aydoğan YURDAKUL
06.10.1977
06.09.1978
Kaymakam
25
Cemal ERTEM
06.09.1978
06.11.1978
Kaymakam V.
26
Cemalettin SEVİM
06.11.1978
18.08.1981
Kaymakam.
27
Mehmet YILMAZ
04.02.1981
16.03.1981
Kaymakam V.
28
………………….
18.08.1981
01.09.1981
Vekaleten.
29
Ekrem BALLI
01.09.1981
13.11.1981
Kaymakam V.
30
……………………
13.11.1981
20.11.1981
Vekaleten
31
Mehmet DÖNMEZ
20.11.1981
21.06.1982
Kaymakam V.
32
…………………..
21.06.1982
16/08/1982
Vekaleten
33
Ali SÖZEN
16.03.1982
10.01.1983
Kaymakam V.
34
…………………..
10.01.1983
14.03.1983
Vekaleten
35
Salih KARABULUK
14.03.1983
25.06.1983
Kaymakam
36
Ali BAKOĞLU
25.06.1983
22.07.1983
Kaymakam
37
Ahmet ERTÜRK
22.07.1983
26.10.1983
Kaymakam V.
38
Salih KARABULUT
26.10.1983
03.01.1986
Kaymakam
39
Tahir SAKALLI
06.01.1986
06.04.1986
Kaymakam V.
40
Salih KARABULUT
06.04.1986
04.08.1987
Kaymakam
41
Emin ÇOLAK
17.08.1987
21.05.1989
Kaymakam
42
Fahri OLUK
01.08.1989
20.01.1990
Kaymakam V.
43
Emin ÇOLAK
20.01.1990
01.08.1990
Kaymakam
44
Bekir Sıtkı HANLIOĞLU
04.09.1990
02.09.1992
Kaymakam
45
Ekrem BALLI
02.10.1992
14.07.1994
Kaymakam
46
Tahir SAKALLI
14.07.1994
27.08.1995
Kaymakam V.
47
Ekrem BALLI
27.08.1995
08.09.1995
Kaymakam
48
Süleyman ÜNLÜ
08.09.1995
06.11.1995
Kaymakam V.
49
Ayhan ÖZKAN
06.11.1995
29.03.1996
Kaymakam
50
Süleyman ÜNLÜ
29.03.1996
30.03.1996
Kaymakam V.
51
Hıdır AYDINLAR
30.03.1996
15.08.1996
Kaymakam V.
52
İrfan DEMİRÖZ
21.06.1996
15.08.1996
Kaymakam V.
53
Hıdır AYDINLAR
15.08.1996
05.12.1996
Kaymakam V.
54
Ayhan ÖZKAN
05.12.1996
21.05.1997
Kaymakam
55
Tahir SAKALLI
21.05.1997
31.05.1997
Kaymakam V.
56
Hıdır AYDINLAR
31.05.1997
23.08.1997
Kaymakam V.
57
Ayhan ÖZKAN
23.08.1997
03.09.1997
Kaymakam
58
Tahir SAKALLI
23.08.1997
12.09.1997
Kaymakam V.
59
Ertuğrul KILIÇ
12.09.1997
05.09.1999
Kaymakam
60
Günay ÖZTÜRK
15.09.1999
09.05.2003
Kaymakam
61
Mehmet Hüseyin Nail ANLAR
27.10.2003
08.10.2005
Kaymakam
62
Niyazi ERTEN
22.10.2005
09.08.2010
Kaymakam
63
Hayati TAŞDAN
09.08.2010
09.08.2010
Kaymakam V.
64
Salih KALKAN
23.08.2010
11.10.2010
Kaymakam V.
65
Selçuk HASKIRIŞ
11.10.2010
11.04.2011
Kaymakam V.
66
Osman SAYILIR
11.04.2011
16.09.2011
Kaymakam V.
67
Vedat YILMAZ
16.09.2011
21.10.2011
Kaymakam V.
68
Ali YILMAZ
21.10.2011
07.08.2013
Kaymakam
69
Mehmet SAYIN
07.08.2013
23.12.2016
Kaymakam
70
Okan LEBLEBİCİER
23.12.2016
25.09.2017
Kaymakam V.
71
Cem GÜMRÜKÇÜ          
25.09.2017
09.11.2017  
Kaymakam V.
72
Eşref AKÇA
09.11.2017
Devam Ediyor
Kaymakam V.